Walczymy
o naszą
planetę!
Wiemy, że kwasy tłuszczowe w dużej ilości są szkodliwe dla naszego organizmu, dlatego dążymy do tego, aby 100% naszych produktów zawierało niską zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych.
Dążymy do tego, aby nasza etykieta była czystą etykietą. Staramy się zastąpić w naszych produktach olej palmowy polskim olejem rzepakowym. Dodatkowo cały czas analizujemy doniesienia naukowe na temat surowców wykorzystywanych w produkcji naszych przekąsek i weryfikujemy ich wpływ na zdrowie człowieka.
Tworzywa sztuczne mogą rozkładać się nawet przez kilka tysięcy lat. W związku z tym robimy wszystko, aby wszystkie nasze opakowania nadawały się do recyklingu. Już teraz 100% naszych opakowań zbiorczych nadaje się do recyklingu, a duża ich część pochodzi z odzysku.
Poziom skupienia: maksymalny! 🎯 Emocje rosną, a Ty... Ty masz już pod ręką to, co najpyszniejsze 🥨
Dietetycy nienawidzą tej jednej sztuczki 😅
Otwierasz opakowanie i myślisz "zjem tylko jednego"... a wychodzi inaczej... 💛
#beskidzkie #beskidzkieprzekąski #beskidzkiepaluszki #tylkojedenkawałek
Dietetycy nienawidzą tej jednej sztuczki 😅
Otwierasz opakowanie i myślisz "zjem tylko jednego"... Wychodzi inaczej... 💛
Poniedziałek smakuje o niebo lepiej, gdy rozpoczynasz go głośnym CHRUPaniem! 💛Łap Beskidzkie Bajgle i zacznij ten tydzień z przytupem - bo po co wchodzić w nowe wyzwania po cichu? 🔊
#beskidzkie #beskidzkieprzekaski #bajgle #poniedziałek
Mama zawsze wiedziała, że CHRUPanie poprawia humor 🥨 Skąd? Bo sama tak robi! 😄
Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej Mamy - dziś i zawsze 💛
#beskidzkie #beskidzkieprzekąski #dzieńmamy
Mama zawsze wiedziała, że CHRUPanie poprawia humor 🥨 Skąd? Bo sama tak robi! 😄
Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej Mamy - dziś i zawsze 💛
Ten sam kultowy CHRUP, nowe, barwniejsze kolory! 🧡
Odświeżone Beskidzkie Przekąski, bo niektóre rzeczy muszą być widoczne z daleka 🥨