23.07.2019

Konkurs

W kwietniu tego roku wprowadziliśmy nową linię przekąsek dla dzieci Beskidzkie Misiaki w skład której wchodzą: Misiaki Paluszki, Misiaki Krakersy oraz Misiaki Chrupki Kukurydziane. Aby, jak najlepiej komunikować się z konsumentem stworzyliśmy brand hero marki Miś Misiak. Produkty tworzone są na bazie wyselekcjonowanych składników. Nie zawierają konserwantów oraz sztucznych barwników, a ich niewątpliwą zaletą jest dodatek miodu wielokwiatowego. W trosce o młodszych konsumentów przekąski mają również zredukowaną ilość soli. Dlatego stanowią idealną propozycję przekąski.

17 czerwca 2019 r. wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa we współpracy z grupą Walk, której celem jest budowanie wizerunku marki i dotarcie do grupy docelowej. Kampania swoim zasięgiem objęła szereg kanałów komunikacji w tym: digital, POS, bilboardy, PR oraz Influencer Marketing. Celem jest zaangażowanie młodych odbiorców, dlatego została stworzona dedykowana strona: www.pakamisiaka.pl oraz spot reklamowy.

Odwiedzając stronę akcji www.pakamisiaka.pl dzieci mogą wziąć udział konkursie rysunkowym Beskidzkich Misiaków. Naszym celem jest zachęcenie do oderwania się od monitorów komputerów i sięgnięcie po tradycyjne formy rozrywki, które uruchomią wyobraźnię i kreatywność. Zadanie konkursowe polega na narysowaniu przygód brand hero marki - Misia Misiaka.

Na autorów najciekawszych prac czeka ponad 155 nagród.

Zrób duże chrrruuuup i wejdź na naszą stronę pakamisiaka.pl.

Więcej na pakamisiaka.pl