Niesiemy radość chrupania już od ponad 30 lat!

O nas

Początki Beskidzkich sięgają 1993 roku

W małej miejscowości z piękną panoramą na Beskid, Adam Klęczar postanawia stworzyć przekąski, które zasmakują każdemu. Mają nieść radość, niezależnie od sytuacji. Swój pierwszy zakład produkcyjny stworzył za domem swojego ojca Kazimierza, a z pomocą najbliższej rodziny szukał najlepszych składników, dopracowywał recepturę i technologię wypieku, aż uzyskał jakość z jakiej po dziś dzień jest zadowolony. Tak powstały pierwsze Beskidzkie Paluszki.

Wierzymy, że najlepszym sposobem na nudę jest spontaniczna radość i przyjazne nastawienie do tego co nas otacza – a w razie niepowodzeń żyjemy mottem „to się wyCHRUPie!”

Naszym głównym celem było stworzenie przekąski, która będzie niosła radość niezależnie od sytuacji. Tak oto powstały Beskidzkie Paluszki, które na stałe zagościły na Waszych stołach podczas spotkań rodzinnych, jak i relaksu przy ulubionym filmie.

Po kilku latach od stworzenia naszego pierwszego wypieku, w Waszych domach pojawiły się między innymi Beskidzkie Precelki, Krakersy czy Orzeszki. Znajdziecie u nas wiele przekąsek, które poruszają nie tylko formą i smakiem, ale też swoją chruuupkością! Zawsze wyzwalają w nas, jak i w naszym otoczeniu, pozytywną energię, która w mig odmienia atmosferę wspólnie spędzanego czasu.

Beskidzkie Łakocie – to nasze klasyczne przekąski w wersji „na słodko”

Przekąski zanurzone w czekoladzie i słodkich polewach to świetny kompromis pomiędzy szybką przekąską, a słodkim deserem!

Nasze produkty mogą chrupać nawet najmłodsi – a to wszystko dzięki Beskidzkim Misiakom

Naturalny smak i chrupkość to efekt naszej tradycyjnej receptury. Misiaki z dodatkiem miodu wielokwiatowego i obniżonej zawartości soli, to idealna przekąska dla najmłodszych. Nasze produkty możecie znaleźć nawet w swoim sklepiku szkolnym.
Przejdź do kontaktu